ZBIÓRKA STARTOWA Pomóżcie nam wygrywać! :-)

ZBIÓRKA NA CEL:
ZBIÓRKA STARTOWA

AMP Futbol
Cała Polska
Zakończenie: 5 Czerwca 2020

Stowarzyszenie Amp Futbol Polska od 2012 roku zajmuje się rozwojem, organizacją i promocją ampfutbolu - piłki nożnej dla osób niepełnosprawnych. 

W ciągu 8 lat naszej działalności udało nam się wprowadzić tę niesamowitą dyscyplinę do Polski i uczynić z niej najdynamiczniej rozwijający się i rozpoznawalny sport osób z niepełnosprawnościami w naszym kraju. 

Stworzyliśmy silną reprezentację Polski Amp Futbol, która zdobyła medal Mistrzostw Europy oraz dotarła do półfinału Mistrzostw Świata, i która gromadzi na swoich meczach i przed telewizorami rzesze fanów, stworzyliśmy też kluby i ligę - Amp Futbol Ekstraklasę, a organizowane przez nas turnieje są najbardziej prestiżowymi imprezami w świecie ampfutbolu.

Uruchomiliśmy też nowatorski ogólnopolski program szkolenia piłkarskiego niepełnosprawnych dzieci i młodzieży Junior Amp Futbol oraz pierwszą w Polsce szkółkę piłkarską dla dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi - Akademię Amp Futbol. 
Za te piłkarskie projekty skierowane do dzieci otrzymaliśmy, z nominacji PZPN, nagrodę UEFA Foundation For Children. 

Współpracujemy ze znanymi piłkarzami, klubami, PZPN i UEFA, żeby włączać w piłkarski świat dzieci i dorosłych z różnymi niepełnosprawnościami, którzy dotychczas byli z niego wykluczeni.

Razem jesteśmy zawsze #JednąNogąWFinale!

Zapraszamy do wsparcia naszej działalności. Pomóżcie nam wygrywać :-)Darczyńcy
Anonimowy
05.06.2020
20 PLN
Anonimowy
04.06.2020
50 PLN
iod
04.06.2020
5 PLN
TTT
04.06.2020
50 PLN
Anonimowy
02.06.2020
20 PLN

Grafika do użycia na Instagram

Możesz użyć poniższego obrazka, aby opublikować go na Instagramie:

Pobierz grafikę na relację